• English (English)
  • Deutsch (German)
  • Español (Spanish)
  • français (French)
  • 日本語 (Japanese)

تورهای خارجی
میل به سفر و مواجه شدن با پدیده های تازه و نوین جزئی از سرشت و فطرت آدمی است و هر انسانی میل دارد که در طول عمر خویش همواره در حال کشف مکان های جدید و ماجرا جویی های تازه باشد و هرچه بیشتر دنیای اطراف و محل زندگی خود را بشناسد و با آداب رسوم و فرهنگ ملت های مختلف آشنا شود , ما در وب سایت بزرگمهر سعی کرده ایم تا بهترین تورهای خارجی را به شما معرفی نموده .

اطلاعات بيشتر

تورهای داخلی
انسان همواره در میان مشغله های فراوان کاری و روزمرگی های زندگی , به دنبال راهی برای گذراندن اوقاتی آرام و بدور از هیاهو است , انتخاب یک تور داخلی میتواند پنجره ای به سوی یک خاطره خوش و همچنین یک احساس خوب سفر با هزینه ای معقول باشد . ما در بزرگمهر لیستی از انواع تور های داخلی را برای شما عزیزان گرد آورده ایم تا در این انتخاب مهم بتوانیم شما را یاری کنیم .

اطلاعات بيشتر

اطلاعات عمومی
معمولا در فصل تابستان بازار سفر به آنتالیا بسیار داغ است، ولی به نظر من حتی در مواقع دیگر سال از جمله عید نوروز ، با اینکه معمولا امکان استفاده از دریا و استخرهای روباز در آنتالیا وجود ندارد، باز هم بعد از یک هفته استراحتی به تمام معنا در آنتالیا، انرژی تازه ای پیدا میکنید. آب و هوای مدیترانه ای بسیار مطبوع، تفریحات ساحلی متنوع، سرگرمیها و بازیهای گروهی که در محوطه ی هتلها اجرا میشود،

اطلاعات بيشتر